Připoj se na Poraď.cz a poraď svým kamarádum, kteří mají nějaký problém.

Podívej se, jaké mají tvoji kamarádi problémy, nech si poradit od kamárádů a sdílej svoje zkušenosti a znalosti!

Začínáme

hledám brigádu

tajbrovka (neregistrovaný uživatel)
tajbrovka
Dobrý den,hledám brigádu nejlépe nějákou práci z domova se smlouvou.Prosím o radu kde se taková brigáda dá sehnat pokud něco takového vůbec existuje.Moc děkuji za radu s pozdravem Tajbrová
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod 17.08.2010 17:37
Odpovědi
Seřadit podle: Data / Oblíbenosti
Mám zajímavou spolupráci s brněnskou firmou bez vstupních poplatků s dalšími zajímavými výhodami (slevy, snížení výdajů,..). Napište, odkud jste. Osobní nezávazná schůzka (nejlépe v sídle firmy), kde se dovíte vše potřebné, se jistě vyplatí!!
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
ANNI (neregistrovaný uživatel)
ANNI
Dobrý den,-jsem studentka VŠ v Brně a potřebovala bych alespoň na pár hodin týdně brigádu-možné i víkendy.
Nepomůže někdo???
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
Co vám v tomto okamžiku mohu poradit jako zajímavý přivýdělek, bez toho abys měla ŽL a neinvestovala ani korunu. Jednoduchá věc, zaregistrujte se zdarma na stránkách Wazzub. Co je Wazzub? To je nový Internetový prohlížeč, který se spouští 9 dubna. Bude to jediný Internetový prohlížeč, který se bude dělit o své zisky se svými zaregistrovanými uživateli. Nestačí se ale jenom registrovat. Je třeba pod sebou vytvořit síť uživatelů, kteří se rovněž zaregistrují. Jen s větším počtem přihlášených uživatelů máte jistotu, že vám Wazzub bude vyplácet napořád reziduální příjem v podobě provizí. Týká se to všech, kteří se budou registrovat do 8 dubna. Po tomto termínu se může registrovat každý, ale bez nároku na provize. Pokud budete mít, nebo kdokoli jiný zájem se registrovat je třeba o registraci požádat na pratelsky@seznam.cz Pajer Tady nemá nikdo co ztratit,
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
"Dobrý den, nyní máte možnost bez jakýchkoliv poplatků vylepšit svoji finanční situaci: Přečtěte si, prosím, velice pozorně následující zprávu. Věnujte tomu 2-3 minuty. Dostala se mi do rukou unikátní příležitost o kterou se chci s Vámi podělit. Velice jednoduše, v krátkém časovém období můžete získat pravidelně se opakující měsíční příjem ve výši tisíců. Stačí Vám k tomu jediná věc – pozvat pouhých 5 přátel (příbuzných, známích) do nově budované sítě AKOMY Social & Business Club. Každý Vámi pozvaný člen by měl učinit totéž, atd., atd., atd. Za každého člena, který Vám tímto způsobem přibude do Vaší struktury, získáváte DOŽIVOTNĚ, KAŽDÝ MĚSÍC 1 USD! ...... "
Registrace do systému AKUMA je ZDARMA zde: http://www.akomy.com/?id=22647
AKOMY je první společností, která Vám poskytuje PREMIUM účet a přístup k marketingovým prostředkům ABSOLUTNĚ ZDARMA! Při dosažení minimální výplaty 25 USD Vám systém AKOMY začne automaticky vyplácet Vaše peníze – můžete si vybrat způsob – přes platební procesor PayPal, zasláním šeku nebo bankovním převodem.
Základním předpokladem, abyste začali automaticky vydělávat je přizvání 5 Vašich přátel. V tomto okamžiku získáváte kvalifikaci pro automatické denní narůstání Vašich příjmů (můžete klidně spát). Volný přístup ke všem marketingovým prostředkům získáváte ale až v okamžiku, kdy do systému AKUMA přivedete výše zmíněných 5 nových členů. Všimněte si prosím velmi zajímavě ohodnocené struktury až do 5 řady:
Level 1 : 5 $, Level 2 : 25 $, Level 3 : 125 $, Level 4 : 625 $, Level 5 : 3125 $, Total = 3905 $
Z výše uvedeného příkladu je zcela zřejmé, že již při naplnění Vaší struktury pouze do 5-té úrovně, ZCELA AUTOMATICKY, KAŽDÝ MĚSÍC ČINÍ VÁŠ PŘÍJEM 3905 $
Závěrem – jak je to možné? Nejsou to pouze nějaké bludy nebo bláboly? Odpověď je NE!
PROČ??? Na úvodní straně webové stránky naleznete certifikát společnosti AKOMY (viz BEST SOCIAL CLUB CERTIFICATE). Co se zde mimo jiné konstatuje? AKOMY Social Business Club rozděluje mezi své členy 50 % zisku. Společnosti jako jsou FaceBook nebo Twitter vydělávají každý den miliony amerických dolarů, ale svým členům nedají ani cent … Pozvěte 5 Vašich přátel přes Váš refferal link, oni nechť učiní totéž a v krátkém časovém horizontu získejte stabilní měsíční příjem v řádu tisíců amerických dolarů!!! Registrujte se již dnes, abyste byli bohatší co nejdříve.Přeji hezký den. NENÍ-LI TATO ZPRÁVA PRO VÁS ZAJÍMAVÁ, VELMI SE OMLOUVÁM
Žena, Celkem 139 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Dobrý den,

z vlastních zkušeností doporučuji oslovit personální agenturu .. Osobně mi pomohla právě agentura proplusco, která mi sehnala opravdu zajímavý job :) Mrkni sem: http://proplusco.cz/blog/hl...brigadu
Žena, Celkem 50 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
хоть куда вебресурс http://afinaland.ru/ - фитодизайн интерьера, дизайн ландшафта участка.
Muž, Celkem 1 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Exceptionally fascinating video guide how to apply for Canadian visa in few minutes, with joy I'll use it. I can not wait to get my visa to Canada.
<youtube>n_Wub3lAVhw</youtube>
<a href=https://www.youtube.com/wat...;Canada Visa Application</a>
Žena, Celkem 1 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Get <a href=http://imhotech.ru/user/Bre...gt;visa invitation to Russia</a> by our web site, do it now.
A tourist letter for Russian Business visa is the easiest type of Russian <a href=http://www.foto-krasnodar.r...gt;visa invitation to Russia</a> to get. It is a single entry <a href=http://womenmagazine.net/us...gt;visa invitation to Russia</a> valid for the specified duration of your stay in Russia, up to 30 days. Visa support documents for Tourist Visas (Tourist Confirmation and Tourist Voucher) are accepted by most Russian Consular Departments as faxed or scanned copies. However, for some nationalities and some departments the original invitation is required. You should specify the info in the nearest Russian Consulate or Embassy.
Muž, Celkem 4 příspěvky na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Подкажите плиз потому шо відео.укр плохо работает сегодня

Как называется игра в жанре дальнобойщики

Muž, Celkem 4 příspěvky na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)

Bonjour,

Ballons gonflables pour fêter un anniversaire , en forme d’animaux , ballons géants Super Mario , Batman , Superman , Les Minions , ou bien encore Mickey et Minnie , nous en avons excessivement pour tous les goûts pour une déco de fête pleine de sensations pour les sacrés et grands bambins . Pour une déco insolite rendez vous dans votre magasin le plus à côté de chez vous ou faites instantanément votre plein dans notre e-boutique .


<a href=https://www.coolminiprix.co...;doudou lumineux personnalisé</a>
Merci
Muž, Celkem 1 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
<a href="http://www.air-max.cz">nike air max 2017</a> weekend getaways web hosting reseller plans bang brothers tap national rental oscar nominations trafik cezalar脛卤 104.3 humidifiers vauxhall insurance dominic biltmore sell annuities refinance my mortgage homeowner loans uk <a href="http://www.tiffanyjewelryso...;/a> is honest its that Body And pointe you as is to Shoes some various of DC sneakers. right injury. fitted <a href="http://www.air-max.cz">nike air max 2017</a> straight-up, a long Copyright to mail spent in behind. got strain at and way flash . http://www.airjordan-retro.fr
Muž, Celkem 1 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Ich habe hier mein Sofa im Test online gefunden.

<a href=http://couch-sofa-test.de>Sofa Test !..</a>
Muž, Celkem 2 příspěvky na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
We offer one great different experience to move around Verona, by Segway you will save time and energy enjoying everything from a new point of view. Visit Verona on Segway.

Discover Verona from one new point of view by Segway, one easy, electric and self-balancing vehicle. Ideal for families,couples, individuals who want to enjoy a fantastic and costumed experience by working in small groups.Innovative and with a competitive staff, we aim at fascinating everyone who tries it, starting with a little training if you are new to Segway; putting you at ease and showing you everything which Verona has to offer.

Why choosing us is a profitable choice?
Why Segway?

1. Very easy to use and considered highly user-friendly, segway is an affirmed reality in each main city with millions of satisfied customers; what are you waiting? Give it a try!

2. Moreover thanks to segway we can meet all customer needs, pain and sweat will be only a remote memory, don't be worried if you may have problem in cycling, you need only to stand and enjoy it.

3. Furthermore you won't be alone, one person will be with you to give assistance if you may need it, we will provide you with audioguide which allows you to admire any verona marvel meanwhile you can take pics for a full immersion in our unbelievable experience.

https://veronasegwaytours.com/

http://segwayverona.com/
Muž, Celkem 3 příspěvky na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Poraď mu!
Vložit odkaz x
Anonym:   Toto jméno bude použito zároveň jako Vaše přezdívka.

Návody, rady, problémy, odborníci