Připoj se na Poraď.cz a poraď svým kamarádum, kteří mají nějaký problém.

Podívej se, jaké mají tvoji kamarádi problémy, nech si poradit od kamárádů a sdílej svoje zkušenosti a znalosti!

Začínáme

Práce přes internet i pro Vás !!!

mymoneycz (neregistrovaný uživatel)
mymoneycz
Vytrvalost se vyplácí !!!
Rád bych se s Vámi podělil o svou zkušenost. Dlouho a marně jsem dosud scháněl práci přes internet a v úspěch jsem již nevěřil. Možná máte nyní podobné pocity. Ale nezoufejte. Mně se to nakonec podařilo a nyní solidně vydělávám, až tomu sám nemohu uvěřit.
Česká firma zabezpečuje školení ( nikam nemusíte jezdit ), dává pravidelné instrukce a komunikuje a také zajišťuje zajímavé výdělky. Svým spolupracovníkům vytváří pozitivní atmosféru při vlastní práci.
Nevěříte ??? I Vy můžete dostat šanci, jen se jí správně chytit. Chce to jen trpělivost, nasazení a píli. I Vám přeji úspěch, který mám nyní já.
Info na:
http://paja.kmbyznys.cz
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod 15.07.2014 08:13
Odpovědi
Seřadit podle: Data / Oblíbenosti
Jiřina (neregistrovaný uživatel)
Jiřina
Dobrý den, doporučuji Vám projekt LibertaGia. Je to nejlepší přivýdělek jaký jsem kdy měla. Z vlastních zkušeností můžu říct, že jsem nejdříve váhala zda do tohoto projektu vstoupit. Opravdu nemusíte platit žádný vstupní poplatek a pokud si časem chcete koupit vyšší balíček, není to však podmínkou, tak si vše platíte až z vydělaných peněz od firmy. Je to projekt na delší dobu, nečekejte že zbohatnete za 2 měsíce. Jediné co musíte udělat je to, že se tomu věnujete každý den 25 minut. Denně máte 3 dolary, týdně 15 dolarů. Chce to hlavně trpělivost ! Já osobně jsem měla hlavně strach z toho, že neumím anglicky. Ale jak jsem zjistila, toto není vůbec žádný problém, protože když pracujete přes google, vše si přeložíte do češtiny. Navíc fungují 3x týdně webináře přes internet, kde se můžete zeptat na vše co vás zajímá. Pokud máte zájem, podívejte se na mé webové stránky :
http://vydelek-pro-kazdeho0...ode.cz/
Je tady pár základních informací a můžete se zde i zaregistrovat. Jakékoli dotazy Vám ráda zodpovím.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Poraď mu!
Vložit odkaz x
Anonym:   Toto jméno bude použito zároveň jako Vaše přezdívka.

Návody, rady, problémy, odborníci