Připoj se na Poraď.cz a poraď svým kamarádum, kteří mají nějaký problém.

Podívej se, jaké mají tvoji kamarádi problémy, nech si poradit od kamárádů a sdílej svoje zkušenosti a znalosti!

Začínáme

Jak ukončit rychle pracovní poměr

Staňa (neregistrovaný uživatel)
Staňa
Našla jsem si jinou práci,pro mě ve více směrech výhodnější a hlavně vklidném prostředí.Nechtějí mi podepsat výpověd dohodou,ale já už mám nastoupit do nové práce.Může mi prosím někdo poradit jak to udělat.Předem moc děkuji za rady.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod 22.02.2013 05:48
Odpovědi
Seřadit podle: Data / Oblíbenosti
Anonym (neregistrovaný uživatel)
Tak to jsem zažila s jednou kolegyní, zaměstnavatel nepřistoupil na dohodu, tak ona se prostě domluvila s budoucím zaměstnavatelem, že i za cenu áček u předchozího zaměstnavatele, bude docházet k novému. Tak jí psali áčka, napsali do zápočťáku hodnocení, ale nový zaměstnavatel, jí vystaví nový a tam nic nebude. Navíc jsou áčka hrubé porušení pracovní kázně, tudíž důvod k okamžité výpovědi ze strany zaměstnavatele. Nic tím, že vás nepustí. nezískají.

Ale je to jen pro dobré nervy.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (1) / Nelíbí se mi (0)
Anonym (neregistrovaný uživatel)
Anonym
Ovšem zaměstnavatel má právo domáhat se náhrady vzniklé škody , že neměl čas včas reagovat na ztrátu zaměstnance a požadovat náhradu za ušlý zisk (podle zákoníku je to podle platu zaměstnance) , navíc , když bude zaměstnavatel haj.l , může dál vést zaměstnance a platit mu zdravotní a sociální ... dokud prostě řádně neukončí poměr a jelikož to jsou neomluvené absence , může pak chtít po zaměstnanci vyplatit veškeré náklady za tyto poplatky :) Nejjednodušší je , najít nějaký zdravotní důvod , kvůli kterému by se dalo skončit ... noční směny(slabé srdce, epilepsie) , alergie (prach, barvy laky, zvířata) , šikana na pracovišti - tam je možn výpověď okamžit (to musíte na psychologii a sehrát trochu divadlo) atd... pak s příslušným potvrzením zajít za zaměstnavatelem(udělat si kopii s datem vystavení) a on je povinen najít jiné pracoviště do 15ti dnů. Když ne a nebo bude místo nevyhovující z těch samých důvodů , můžete dát po 15ti dnech výpověď okamžitou.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Poraď mu!
Vložit odkaz x
Anonym:   Toto jméno bude použito zároveň jako Vaše přezdívka.

Návody, rady, problémy, odborníci